Chat with us, powered by LiveChat

Čestitamo dobitnicima druge faze takmičenja

Dobitnici druge faze novogodišnje onlajn kazino akzzije biće obavešteni o nagradi putem emejl  adrese kojom su registrovani na sajtu mozzartbet.com.

Spisak dobitnika možete pogledati u nastavku:

Dobitnici prve četiri nagrade
Dobitnik ID igrača
Dubravko N. mozzart113750650
Marjan D. mozzart1031500
Nikola M. mozzart1333614
Jelena P. mozzart113797193

 

Dobitnik specijalne nagrade
Dobitnik ID igrača
Nazif K. mozzart1236255

 

Dobitnik ID igrača
1 Dragoslava A. mozzart113764658 100 spinova
2 Katarina K. mozzart113758600
3 Nemanja M. mozzart157283
4 Bogoja T. mozzart1184172
5 Nenad M. mozzart1465524
6 Momir V. mozzart1124354
7 Miodrag P. mozzart1226199 50 spinova
8 Goran M. mozzart1226078
9 Bojan B. mozzart1137019608
10 Miloš J. mozzart1137025525
11 Darko D. mozzart1217372
12 Aleksandar J. mozzart1082636
13 Luka C. mozzart11376463
14 Ceca P. mozzart1137021519
15 Nenad S. mozzart1509268
16 Radovan S. mozzart1292256
17 Nataša M. mozzart1590077 20 spinova
18 Brankica R. mozzart1137016258
19 Nemanja P. mozzart11375002
20 Isidora S. mozzart1137001092
21 Tijana L. mozzart113760565
22 Nenad J. mozzart113717835
23 Ivan N. mozzart11750082
24 Hada S. mozzart113764058
25 Dragana S. mozzart1190444
26 Uroš D. mozzart113796994
27 Nikola G. mozzart113721462
28 Lazar P. mozzart1040647
29 Danilo K. mozzart1368645
30 Miloš I. mozzart1038567
31 Stefan R. mozzart113775850
32 Miloš P. mozzart1116369
33 Milan P. mozzart113756182
34 Anita S. mozzart113743179
35 Dušan M. mozzart1379529
36 Srđan K. mozzart113738344
37 Ibro N. mozzart113745327 15 spinova
38 Jelena V. mozzart1137328
39 Marko D. mozzart1292650
40 Nemanja V. mozzart1292175
41 Đorđe O. mozzart1170737
42 Đorđe V. mozzart1137021131
43 Aleksandar M. mozzart1448386
44 Slavica T. mozzart113727315
45 Aleksa S. mozzart180152
46 Milos M. mozzart1312143
47 Bojana R. mozzart113781191
48 Jelena S. mozzart1123245
49 Petar S. mozzart113789386
50 Tamara D. mozzart113705070
51 Marko V. mozzart1541718
52 Jadranka M. mozzart113758653
53 Nenad G. mozzart1137019972
54 Mitić B. mozzart113711919
55 Vladimir O. mozzart11710067
56 Žarko S. mozzart113736518
57 Aleksandar N. mozzart113709222
58 Dušan D. mozzart179272
59 Slaviša S. mozzart1217343
60 Ivan J. mozzart1291309
61 Vukašin S. mozzart113736705
62 Dejan Z. mozzart1157582
63 Ana I. mozzart1061329
64 Filip B. mozzart113761646
65 Nemanja J. mozzart1417433
66 Stefan B. mozzart113727150
67 Saša M. mozzart1564158
68 Srđan B. mozzart1107455
69 Bojan S. mozzart1170447
70 Jovan Z. mozzart113717699
71 Ivan T. mozzart104431
72 Dragan M. mozzart1560813
73 Stefan S. mozzart113716262
74 Milomir M. mozzart147654
75 Nikola P. mozzart1137020588
76 Aleksandar N. mozzart113777118
77 Toplica T. mozzart185648
78 Ivan J. mozzart1632023
79 Goran S. mozzart1315308
80 Adis A. mozzart1014084
81 Vlaislav R. mozzart1092375
82 Zivojin M. mozzart1100020
83 Vladimir I. mozzart1090201
84 Snežana B. mozzart113746844
85 Vladimir B. mozzart113790333
86 Janoš V. mozzart1541225
87 Nikola S. mozzart113783393
88 Stefan B. mozzart113776628
89 Darko G. mozzart1312700
90 Dimitrije M. mozzart11610104
91 Marko D. mozzart1060304
92 Dušan I. mozzart1137025706
93 Shadi A. mozzart113704030
94 Dejan S. mozzart1161499
95 Nikola B. mozzart1069812
96 Igor R. mozzart1032995

Dobitnici besplatnih spinova iste mogu iskoristiti na igri „Ancient Fortunes:Zeus“, do 19. januara do 22 časa 2020. godine.